საერო სკოლა "ალბიონი"

მაღალრეიტინგული მოსწავლეები

MAIN » მაღალრეიტინგული მოსწავლეები

2010-2011 სასწ. წლის შედეგებით მაღალი რეიტინგული ქულა მოიპოვეს და დაჯილდოვდნენ დირექტორის სიგელით

1. ბრეგაძე შალვა V1

2. ჭეიშვილი ნიკა V1

3. ხარებავა ნინო V1

4. ალიხანაშვილი ნინო V2

5. ლაცაბიძე ანა V2

6. ჩიხლაძე საბა V2

7. ხახანაშვილი ანა V2

8. გომარელი ნანა VI1

9. მახარაშვილი ვახტანგი VI1

10. ფიროსმანიშვილი სალომე VI1

11. ღოთვაძე ლაშა VI1

12. ხარებავა გიორგი VI1

13. ბაბუხადია გვანცა VI2

14. კალაძე ნინო VI2

15. სამნაშვილი ლიზი VI2

16. შარაშიძე სალომე VI2

17. ბიჭიაშვილი ინა VII1

18. გოგია სანდრო VII1

19. დარგუაშვილი მარიამი VII1

20. ილურიძე ერეკლე VII1

21. მელიქიშვილი სალომე VII1

22. უსტარაშვილი ნანა VII1

23. ჩინჩალაძე თამარი VII1 

24. აბესაძე მარიამი VII2

25. გოგრიჭიანი თეკლა VII3

26. კერატიშვილი დიანა VII3

27. მაისურიძე ანანო VII3

28. მარტაშვილი ნინო VII3

29. სომხიშვილი სალომე VII3

30. სხილაძე რუსუდან VII3

31. ჭოლაძე მარიამი VII3

32. ბურჯინაძე ნათია VIII1

33. თხელიძე გიორგი VIII2

34. მანგოშვილი დიმიტრი VIII2

35. ცოტნიაშვილი მიხეილი VIII2

36. კუციანიძე ნინო IX2

37. მიქერიშვილი ლევანი IX1

38. მახარაშვილი სალომე X1

39. ზურაბაშვილი მარიამი X1

40. მახარაშვილი სოფიო XI1

41. მახარაშვილი ლიკა   XI1

42. ილურიძე გიორგი XI1

 2011-2012 სასწავლო წლის შედეგებით მაღალი რეიტინგის მქონე მოსწავლეები

V კლასები 

1. ედუარდ გოგიაშვილი 

2. მაია კიკნაველიძე

3. იური პოპანდოპულო

4. მერი ყიასაშვილი

5. ნინო ავქოფაშვილი

6. ანა დურდიაძე

7. ნიკილოზ ლაცაბიძე

8. ლიზა მაისურაძე

9. თეიმურაზ სულუაშვილი

10. ნიკა ქრისტესიაშვილი

11. ლაშა ფუხაშვილი

12. მანანა ცისკარიშვილი

VI კლასები

1. შალვა ბრეგაძე 

2. გვანცა გოდერძიშვილი 

3. გიორგი ღლონტი 

4. ნიკა ჭეიშვილი 

5. ნინო ხარებავა 

6. ნინო ალიხანაშვილი 

7. სალომე ბლიაძე 

8. ანა ლაცაბიძე 

9. საბა ჩიხლაძე 

10. ანა ხახანაშვილი 

11. ზურაბ ჯაფარაშვილი

VII კლასები  

1. ვასილ გორგიაშვილი

2. ნინო დალაქიშვილი

3. ვახტანგ მახარაშვილი

4. სალომე ფიროსმანიშვილი

5. ლაშა ღოთვაძე

6. ნიკოლოზ ყოლბაია

7. ანა ძებნიაური

8. გიორგი ხარებავა

9. გვანცა ბაბუხადია

10. ნინო კალაძე

11. ლიზი სამნაშვილი

12. გიორგი ქარუმიძე

13. ქეთევან შანქიშვილი

14. სალომე შარაშიძე

VIII კლასები

1. ანა ბიჭიაშვილი

2. სანდრო გოგია

3. მარიამ დარგუაშვილი

4. ნანა უსტარაშვილი

5. მარიამ აბესაძე

6. თამარ გოგნიაშვილი

7. არჩილ მაჭუტაძე

8. მარიამ სიხარულიძე

9. გიორგი ბრამიძე

10. დიანა კერატიშვილი

11. თორნიკე კიკაჩეიშვილი

12. ანანო მაისურაძე

13. ნინო მარტაშვილი

14. ირაკლი ნინუა

15. რუსუდან სხილაძე

16. მარიამ ჭოლაძე

IX კლასები

1. ნათია ბურჯანაძე

2. გიორგი თხელიძე

3. დიმიტრი მანგოშვილი

4. თორნიკე ონოფრიშვილი

5. მიხეილ ცოტნიაშვილი

X კლასები

1. სალომე ბექაური

2. ნანა კიკაჩეიშვილი

3. ლევან მექერიშვილი

4. ანა ობოლაძე

5. მარიამ ჭიაბერაშვილი

6. ცოტნე ლაბარტყავა

7. ხატია ჯეირანაშვილი

XI კლასები

1. ვანიკო აბესაძე

2. ანი კვესელაძე

3. სალომე მახარაშვილი

4. ქეთევან ჯანგველაძე

5. თამუნა ბაქრაძე

6. სალომე დანელია

7. დავით კვიციანი

8. ნინო კუხიანიძე

9. მარი მარტყოფლიშვილი

XII კლასები

1. ლაშა დოლენჯაშვილი

2. ლიკა მახარაშვილი

3. სოფიო მახარაშვილი

4. სალომე მაცაბერიძე

5. ვალიკო ბეგიაშვილი

6. პაატა ბურნაძე

7. ლაშა გაგნიძე

8. გიორგი გაჩეჩილაძე

9. გიორგი ილურიძე

10. ანა სირბილაძე

11. მეგი ქირია

12. გიორგი სიხარულიძე

2012-2013 სასწავლო წლის შედეგებით მაღალი რეიტინგის მქონე მოსწავლეები

V კლასები

1. ბანქთიშვილი ლიკა

2. გარსევანიშვილი ანი

3. მახარაძე ლუკა

4. სადაღაშვილი ნატალია

5. ნელიაშვილი ლუკა

6. არაბელი ანა

7. ბუჩუკური ნიკოლოზი

8. გოცირიძე დავითი

9. თაბაგური ლუკა

10. ოსაძე საბა

11. ყელბერაშვილი თამარი

VI კლასები

1. გოდერძიშვილი დავითი

2. პოპანდოპულო იური

3. ლულუკიანი სოფიო

4. გოგიაშვილი ედუარდი

5. ადიშვილი ლიზი

6. ავქოლაშვილი ნჯინო

7. დუმდიაძე ანა

8. ლაცაბიძე ნიკოლოზი

10. სარდაროვა საბინა

11. სულკაშვილი თეიმურაზი

12. ქოთილაშვილი საბა

13. ქრისტესიაშვილი ნიკა

14. ცისკარიშვილი მანანა

VII კლასები

1. ბრეგაძე შალვა

2. გოდერძიშვილი გვანცა

3. მარტყოფლიშვილი გივი

4. სუჯაშვილი ვალერი

5. ქევხიშვილი ირაკლი

6. ღლონტი გიორგი

7. ჭეიშვილი ნიკა

8. ხარებავა ნინო

9. ალიხანაშვილი ნინო

10. ბედინაშვილი ეთერი

11. ლაცაბიძე ანა

12. ჩიხლაძე საბა

13. ხახანაშვილი ანა

14. ჯაფარაშვილი მერაბი

VIII კლასები

1. მახარაშვილი ვახტანგი

2. ფიროსმანიშვილი სალომე

3. ღოთვაძე ლაშა

4. ხარებავა გიორგი

5. ბაბუხატია გვანცა

6. კალაძე ნინო

7. სამნაშვილი ლიზი

8. შარაბიძე სალომე

IX კლასები

1. გოგია სანდრო

2. დარგუაშვილი მარიამი

3. საზარიაშვილი ამირანი

4. ბიჭიაშვილი ანა

5. აბესაძე მარიამი

6. გელაშვილი მანანა

7. გოგნიაშვილი თამარი

8. გოგრიჭიანი თეკლა

9. კაპანაძე ნინო

10. მაჭუტაძე არჩილი

11. ჩაკვეტაძე მარიამი

12. ჩხაიძე ნათია

13. ბარამაძე გიორგი

14. კერატიშვილი დიანა

15. კიკაჩეიშვილი თორნიკე

16. კორკოტაშვილი გიგა

17. მარტაშვილი ნინო

18. ნინუა ირაკლი

19. სომხიშვილი სალომე

20. სხილაძე რუსუდანი

21. ჭოლაძე მარიამი

X კლასები

1. ბურჯანაძე ნათია

2. წერეთელი ქეთევანი

3. ონოფრიშვილი თორნიკე

4. შოშიაშვილი გიორგი

5. ცოტნიაშვილი მიხეილი

6. ვაშაკიძე თამარი

7. თხელიძე გიორგი

8. მანკოშვილი დიმიტრი

9. მჭედლიშვილი დიმიტრი

XI კლასები

1. ბექაური სალომე

2. გიგანი მანანა

3. მექერიშვილი ლევანი

4. ობოლაძე ანა

5. ჭიაბერაშვილი მარიამი

6. სანაია მარიამი

7. ჯამასპაშვილი ლაშა

XII კლასები

1. აბესაძე ვანიკო

2. გველესაძე ანი

3. მახარაშვილი სალომე

4. სამჭკუაშვილი ნინო

5. ქევხიშვილი ნიკა

6. ჯანგველაძე ქეთევანი

7. აბაშვილი სანდრო

8. ადამია თორნიკე

9. ბაქრაძე თამუნ

10. ბურჯანაძე მაია

11. გირგვლიანი ნიკა

12. დანელია სალომე

13. კვიციანი დავითი

14. კოჭლამაზიშვილი მარიამი

15. კუხიანიძე ნინო

16. მარტყოფლიშვილი მარი

17. სართანია თამარი

18. მანგოშვილი ანი

19. ბრელიძე დავითი

2015-2016 სასწავლო წლის შედეგებით მაღალრეიტინგული მოსწავლეები

V1 კლასი

1. დავით ალელიშვილი

2. მარიამ ბრეგაძე

3. გიორგი გადილია

4. სანდრო ვახტანგაძე

5. ქეთევან მათარაშვილი

6. ნინო მაისურაძე

7. რუსუდან სულუაშვილი

8. მერი ტურაშვილი

9. გიგი ფიოლია

V2 კლასი

1. ლუკა გიუნაშვილი

2. სალომე კორკოტაშვილი

3. მარიამ მიქელაძე

4. ანა ომაროვი

5. თორნიკე ძამაშვილი

VI1 კლასი

1. გიორგი აბესაძე

2. დეა გოგიაშვილი

3. თეკლე კაპანაძე

4. ანნა მათიაშვილი

5. ლუკა ნინუა

6. ანა ოთარაშვილი

7. თამარ სიჭინავა

8. გიორგი ჭკადუა

VI2 კლასი

1. ალექსი მელიწკაური

2. ლუკა ჭეიშვილი

3. ანანო ივანიძე

VI3 კლასი

1. მარიამ მიქიანი

VII1 კლასი

1. საბა ადამია

2. ანასტასია ივანიშვილი

3. მარიამ რახმაკოვი

VII2 კლასი

1. გიორგი კიკნაძე

2. ნინი მათიაშვილი

3. ნათია ქევხიშვილი

4. ლიკა ღლონტი

VII3 კლასი

1. თეკლე ბარჯაძე

2. ანდრია ბეგიაშვილი

3. მარიამ ზაზიაშვილი

4. ანა იარაჯული

5. ანა სეფიაშვილი

6. ალექსანდრე ტიკურიშვილი

7. ელენე ჯოხარიძე

VIII1 კლასი

1. ლიკა ბანეთიშვილი

2. ნანი ბერუაშვილი

3. ანი გარსევანიშვილი

4. ლუკა მაღრაძე

5. ნატალია სადაღაშვილი

6. საბა სხილაძე

7. ლაშა ჯოხაძე

VIII2 კლასი

1. ანი არაბული

2. დავით გოცირიძე

3. ლუკა თაბაგარი

4. რუსუდან ოკინაშვილი

5. საბა ოსაძე

6. თამარ ყელბერაშვილი

VIII3 კლასი

1. ლიზი რიკაძე

IX1 კლასი

1. სოფიო ლულუკიანი

2. ლუკა ჯავახაძე

IX2 კლასი

1. ანა დურდიაძე

2. ნიკოლოზ ლაცაბიძე

3. ანზორ მექვაბიშვილი

4. საბინა სარდაროვი

5. თეიმურაზ სულუაშვილი

6. ლაშა ფუხაშვილი

7. საბა ქოთოლაშვილი

8. ანანა ცისკარიშვილი

9. გიორგი წერეთელი

10. მარიამ ჯანდიერი

IX3 კლასი

1. ნინო ბარჯაძე

X1 კლასი

1. შალვა ბრეგაძე

2. ლუკა ჯავახაძე

3. გვანცა გოდერძიშვილი

4. გივი მარტყოფლიშვილი

5. ირაკლი ქევხიშვილი

6. გიორგი ღლონტი

7. ნიკა ჭეიშვილი

X2 კლასი

1. ეთერ ბედინაშვილი

2. ანა ლაცაბიძე

3. ანა ხახანაშვილი

X3 კლასი

1. პაპუნა აბესაძე

2. თამთა აბრამიშვილი

3. ნინო ხარებავა

XI1 კლასი

1. ნიკოლოზ ალუღიშვილი

2. ლანა ლუტიძე

3. ვახტანგ მახარაშვილი

4. სალომე ფიროსმანაშვილი

5. ანა ძებნიაური

6. გიორგი ხარებავა

7. სოფიკო ვარაზაშვილი

XI2 კლასი

1. ნინო კალაძე

2. ნიკა მალაყმაძე

3. ნინო მარიამული

4. ლიზი სამნაშვილი

5. ქეთევან შანქიშვილი

XI3 კლასი

1. ნინო ცოცხალაშვილი

2. ნანა გომარელი

XII1 კლასი

1. ანა ბიჭიაშვილი

2. სოფიო გიორგაძე

3. სანდრო გოგია

4. თეიმურაზ გოჩიტაშვილი

5. მარიამ დარგუაშვილი

6. ერეკლე ილურიძე

7. ამირან ლაზარიაშვილი

8. ნანა უსტარაშვილი

9. ნანა უსტარაშვილი

XII2 კლასი

1. მარიამ აბესაძე

2. მანანა გელაშვილი

3. თამარ გოგნიაშვილი

4. თეკლა გოგრიჭიანი

5. ანდრო გურული

6. ნინო კაპანაძე

7. არჩილ მაჭუტაძე

8. საბა სარიშვილი

9. მარიამ შარაშენიძე

10. ნათია ჩხაიძე

XII3 კლასი

1. გიორგი ბარამაძე

2. დიანა კერატიშვილი

3. თორნიკე კიკაჩეიშვილი

4. გიგა კორკოტაშვილი

5. ნინო მარტაშვილი

6. ირაკლი ნინუა

7. სალომე სომხიშვილი

8. რუსუდან სხილაძე

9. მარიამ ჭოლაძე

10. მათე ჯავახაძე

2016-2017 სასწავლო წლის შედეგებით მაღალრეიტინგული მოსწავლეები

V1 კლასი

1. ბეციაშვილი საბა

2. ივანიშვილი სოფია

3. მედულაშვილი ელენე

4. მელიწკაური დაჩი

5. ორკოშნელი მარიამი

6. უგრეხელიძე გიორგი

7. ცერცვაძე ლიზი


V2 კლასი

1. აბაიძე ივანე

2. ასატუროვი ელენე

3. გიგაური დავითი

4. მაკაროვა ვალერია

5. ტიკურიშვილი დემეტრე

6. ფირცხალავა თამარი

7. ჭკადუა მარიამი

8. თოდრია თათა

9. ფაჩულია ანასტასია

V3 კლასი

1. აბესაძე ბექა

2. აბესაძე საბა
 
3. აზნაურაშვილი ქეთევან
 
4. თაბუკაშვილი ანასტასია
 
5. კვანტალაინი სესეილი
 
6. მარტაშვილი რუსუდან
 
7. სონღულაშვილი სალომე
 
8. ტვილდიანი საბა
 
9. ტვილდიანი მარიამი
 
10. უშიკიშვილი ნიკოლოზ
 
11. ღვლიღვაშვილი დავით
 
12. შიოშვილი თამარ

VI1 კლასი

1. ამირანაშვილი სალომე

2. ალელიშვილი დავით

3. ბრეგაძე მარიამ

4. გადილია გიორგი

5. ვახტანგაძე სანდრო

6. ზარიძე თათა

7. მათარაშვილი ქეთევან

8. მაისურაძე ნინო

9. სულუაშვილი რუსუდან

10. ტურაშვილი მერი

11. დევდარიანი მარიამ

VI2 კლასი

1. გიუნაშვილი ლუკა

2.კორკოტაშვილი სალომე

3. მანელოვი ნინო

4. მიქელაძე მარიამი

5. ოკინაშვილი ნიკოლოზი

6. ომაროვი ანა

7. ძამაშვილი თორნიკე

8. შელეგია კესარია


VII1 კლასი

 1. აბესაძე გიორგი

 2. გოგიაშვილი ლუკა

 3. კაპანაძე თეკლა

 4. კილაძე ბარბარა

 5. კუსიანი მედეა

 6. მათიაშვილი ანნა

 7. ოთარაშვილი ანა

 8. სიჭინავა თამარ

 9. ჭკადუა გიორგი



VII2 კლასი

1. მექვაბიშვილი გიორგი

2. მელიწკაური ალექსი


VII3 კლასი

1. მიქიანი მარიამ


VIII1 კლასი

1. ივანიშვილი ანასტასია

2.ყობიაშვილი კონსტანტინე

3. ჯანაშვილი ნოელი



VIII3 კლასი

1. ბარჯაძე თეკლე

2. ბეგიაშვილი ანდრია

3. იარაჯული ანა

4. სეფიაშვილი ანა

5. ჯოხარიძე ელენე

IX1 კლასი

1. ბანეთიშვილი ლიკა

2. ბერუაშვილი ნინი

3. გარსევანიშვილი ანი

4. მახარაძე ლუკა

5. სადაღაშვილი ნატალია

6. სხილაძე საბა

7. ჯოხაძე ლაშა

IX2 კლასი

1. არაბული ანი

2. გოცირიძე დავით

3. მხატვარი ირაკლი

4. ოკინაშვილი რუსუდან

5. ოსაძე საბა

6. ყელბერაშვილი თამარ

7. ჩერქეზიშვილი ლუკა


IX3 კლასი

1.გულორდავა ლუკა

2. რიკაძე ლიზი

3. ტატიშვილი რატი

4. უთურაშვილი ილია

5. ცხადაძე ანი

X1 კლასი

1. გოგიაშვილი ედუარდ

2. ლულუკიანი სოფიო

3. ჯავახაძე ლუკა


X2 კლასი

1. ადიშვილი ლიზი

2. დურდიაძე ანა

3. ლაცაბიძე ნიკოლოზ

4. სარდაროვი საბინა

5. სულუაშვილი თეიმურაზ

6. ფუხაშვილი ლაშა

7. ქოთოლაშვილი საბა

8. ცისკარიშვილი მანანა

9. წერეთელი გიორგი

X3 კლასი

1. ბარჯაძე ნინო

2. ფაცაცია ელენე


XI1 კლასი

1. ბრეგაძე შალავა

2.მარტყოფლიშვილი გივი

3. ქევხიშვილი ირაკლი

4. ღლონტი გიორგი

5. ჭეიშვილი ნიკა


XI2 კლასი

1. ბედინაშვილი ეთერ

2. ლაცაბიძე ანა


XI3 კლასი

1. აბესაძე პაპუნა

2. აბრამიშვილი თამთა

3. ქერერჭაშვილი კონსტანტინე

4. ხარებავა ნინო

XII1 კლასი

1. ალუღიშვილი ნიკოლოზ

2. ვარაზაშვილი სოფიკო

3. ფიროსმანიშვილი სალომე

4. ღოთვაძე ლაშა

5. ძებნიაური ანა

6. მწითური ნიკა


XII2 კლასი

1. კალაძე ნინო

2. მალაყმაძე ნიკა

3. მარიამული ნინო

4. სამნაშვილი ლიზი

5. შანქიშვილი ქეთევან

6. შარაშიძე სალომე