საერო სკოლა "ალბიონი"

მედალოსნები

MAIN » მედალოსნები

2008-2009 სასწავლო წელი

1.გივიშვილი ქეთევან - ვერცხლისმედალოსანი

2.გუგუნაშვილი ნათია - ვერცხლისმედალოსანი

3.რამაზაშვილი მარიამ -ვერცხლისმედალოსანი

4.ოთარაშვილი ანი -ვერცხლისმედალოსანი

5.მახაური პელაგია -ვერცხლისმედალოსანი

2009-2010 სასწავლო წელი

1.ლობჯანიძე ნინო - ოქროსმედალოსანი

2.ლობჯანიძე ხათუნა - ოქროსმედალოსანი

3.იაშვილი ნათია - ვერცხლისმედალოსანი

4.კვაჭანტირაძე ანა - ვერცხლისმედალოსანი

5.ბარნოვი კახა - ვერცხლისმედალოსანი

6.მირზაშვილი ანა - ვერცხლისმედალოსანი

7.მღებრიშვილი მერი - ვერცხლისმედალოსანი

8.სოფრომაძე თემური - ვერცხლისმედალოსანი

9.ქოროღლიშვილი ნინო - ვერცხლისმედალოსანი

10.ღარიბაშვილი მარიკა - ვერცხლისმედალოსანი

2010-2011 სასწავლო წელი

1.ბეროზაშვილი თამარი - ოქროსმედალოსანი

2.ბრელიძე ლევანი - ოქროსმედალოსანი

3.ჭიაბერაშვილი გიორგი - ვერცხლისმედალოსანი

4.ელიაშვილი ანი - ვერცხლისმედალოსანი

5.ჭოლაძე ლია - ვერცხლისმედალოსანი

6.ჯორჯიაშვილი მიხეილი - ვერცხლისმედალოსანი

7.ბეროზაშვილი ნინო - ვერცხლისმედალოსანი

8.მოსიძე ნინო - ვერცხლისმედალოსანი

9.უსტარაშვილი სალომე - ვერცხლისმედალოსანი

2011-2012 სასწავლო წელი 

1. მახარაშვილი სოფიო - ოქროსმედალოსანი

2. მახარაშვილი ლიკა -  ოქროსმედალოსანი

3. მაცაბერიძე სალომე -  ოქროსმედალოსანი

4. ილურიძე გიორგი - ვერცხლისმედალოსანი

5. გაჩეჩილაძე გიორგი -  ვერცხლისმედალოსანი

6. სიხარულიძე გიორგი -  ვერცხლისმედალოსანი

7. სირბილაძე ანა -  ვერცხლისმედალოსანი

2012-2013 სასწავლო წელი 

1. დავით ბრელიძე (ოქრო)

2. ანი მანგოშვილი (ოქრო)

3. ვანიკო აბესაძე (ვერცხლი)

4. სალომე მახარაშვილი (ვერცხლი)

5. ქეთევან ჯანგველაძე (ვერცხლი)

6. თამუნა ბაქრაძე (ვერცხლი)

7. ნინო კუხიანიძე (ვერცხლი)

8. თამარ სართანია (ვერცხლი)

2013-2014 სასწავლო წელი 

1. მექერიშვილი ლევან - ოქროსმედალოსანი

2. ბექაური სალომე -  ოქროსმედალოსანი

3. გიგანი მანანა - ვერცხლისმედალოსანი

4. ობოლაძე ანა - ვერცხლისმედალოსანი

5. ჭიაბერაშვილი მარიამი - ვერცხლისმედალოსანი 

2014-2015 სასწავლო წელი

1. თამარ ვაშაკიძე- ოქროსმედალოსანი

2. ნათია ბურჯანაძე -  ოქროსმედალოსანი

3. გიორგი შოშიაშვილი-  ოქროსმედალოსანი 

4. მიხეილ ცოტნიაშვილი -  ოქროსმედალოსანი 

5. გიორგი თხელიძე -  ოქროსმედალოსანი  

6. ლექსო კიკოლაშვილი -  ოქროსმედალოსანი 

7. დიმიტრი მანგოშვილი -  ოქროსმედალოსანი  

8. თორნიკე ონოფრიშვილი - ვერცხლისმედალოსანი

9. ქეთევან წერეთელი - ვერცხლისმედალოსანი 

2015-2016 სასწავლო წელი

1. ბიჭიაშვილი ანა - ოქროსმედალოსანი

2. გიორგაძე სოფიო - ვერცხლისმედალოსანი

3. გოგია სანდრო - ოქროსმედალოსანი

4. დარგუაშვილი მარიამი - ოქროსმედალოსანი

5.  უსტარაშვილი ნანა - ვერცხლისმედალოსანი

6. ჩინჩალაძე თამარი - ვერცხლისმედალოსანი

7. აბესაძე მარიამი - ოქროსმედალოსანი

8. გელაშვილი მანანა - ოქროსმედალოსანი

9. გოგნიაშვილი თამარი - ოქროსმედალოსანი

10. გოგრიჭიანი თეკლა - ოქროსმედალოსანი

11. კაპანაძე ნინო - ვერცხლისმედალოსანი 

12. მაჭუტაძე არჩილი - ოქროსმედალოსანი

13. ჩხაიძე ნათია - ოქროსმედალოსანი

14. ბარამაძე გიორგი - ვერცლისმედალოსანი

15. კერატიშვილი დიანა - ოქროსმედალოსანი

16. კიკაჩეიშვილი თორნიკე - ვერცხლისმედალოსანი

17. კორკოტაშვილი გიგა - ოქროსმედალოსანი

18. მარტაშვილი ნინო - ოქროსმედალოსანი

19. ნინუა ირაკლი - ოქროსმედალოსანი

20. სხილაძე რუსუდანი - ოქროსმედალოსანი

21. ჭოლაძე მარიამი - ოქროსმედალოსანი